FESTYN RODZINNY

Festyn rodzinny "Rodzice dzieciom"

30 maja odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny. Rodzice wraz z Paniami przygotowali występy. Odbyło się przestawienie pt: "Śpiąca Królewna" w wykonaniu rodziców dzieci z grupy Żabek. Rodzice Leśnych Duszków zaśpiewali piosenkę "Dżungla".  Dzieci z grupy  Krasnali mogły podziwiać swoich rodziców w piosence "Gdy strumyk płynie z wolna", natomiast  rodzice Jeżyków zaśpiewali utwór pogodowy  "Błyskawica,grzmot!". Rodzice Biedronek przygotowali krótką inscenizację "Kopciuszek - z morałem" oraz zaśpiewali piosenkę "Kolorowe kredki". Na zakończenie części artystycznej Panie przedszkolanki zaprezentowały taniec tradycyjny. Wszystkim akompaniował nasz niezastąpiony Pan Leon. To jednak nie wszystkie niespodzianki. Dzieci mogły podziwiać sztuczki magiczne,  zajadać się ciasteczkami do woli, oraz uraczyć  pieczoną kiełbaską z ogniska. Zabawa była przednia, było wiele uśmiechu, radości, a i pogoda dopisała :)

Panorama 360 stopni z festynu (kliknij ikonę "X" na panoramie aby powiększyć na cały ekran!)